Тел. (044) 228-88-89,    Моб. (067) 547-22-16      4й км  Новообуховськоі траси, с. Лісники

Сімейній ресторан "Духмяна піч" запрошуе самих маленьких наших відвідувачей та їх батьків відпочити та розважитись у нас. На свіжому повітрі нагуляти апетит, пообідати стравами української кухні, насолодитися смачнючим десертом та провести цікаво час в чудовому місці.
 Ми потурбувались щоб діткам у нас було весело, а батьки могли відпочити від буденного шуму міста. Для гарного проведення часу малят у нас прердбачені усі умови:
   дитяча кімната;
   зелена галявина для ігор;
   дитячий майданчик;
   контактний зоопарк;
   захопливі програми;
   майстерня для діток;
   різноманітні розваги;

   та інше дозвілля.

Відео про ресторан та 

дитячі розваги

Вашим дітям сподобається в "Духмяній пічі"
Кожен малюк чекає на свій день народження, мріє про подарунки та торт зі свічками і, звичайно, про веселе свято з друзями. Для організації яскравого та незабутнього дитячого свята заміський ресторан "Духмяна піч" підійде як найліпше. 

У нас Ви можете справляти дитяче свято на природі чи в одному із залів, замовити дитячий банкет та святковий торт, узгодити розважальну програму для маленьких гостів. Малечі гарантовано сподобається розваги на дитячому майданчику, відвідування нашого контактного зоопарку та різноманітні мастер-класи, що влаштовує для дітей "Духмяна піч". 

Завітайте до нас і ми допоможемо організувати чудове та насичене подіями свято.

Контактний зоопарк

 

На території комплексу зазвичай улюбленим місцем маленьких відвідувачей є контактний мінізоопарк, в якому можна побачити та погладити кролів, курей та іншу птицю.

 

Майстерня

 

У нас завжди для дітей знайдеться цікава розвиваюча програма: гончарні вироби, малювання, декупаж, кулінарія та випічка, рибалка і інші розваги, які проводять наші співробітники.